Про нас

Дуже приємно, що Ви завітали на нашу сторінку

          Основним видом діяльності нашої майстерні є виготовлення надмогильних пам’ятників. Ми працюємо тільки з якісним гранітом. Виготовлення пам’ятників включає весь комплекс послуг; від замовлення – до його встановлення на цвинтарі.

      Це вказує на те, що є потреба в наших послугах. Досвід не дається нікому відразу, а накопичується з роками.

      Оцінку Ви зможете дати самі, переглянувши наші роботи, а також відвідавши наш цех та магазини, де Вас завжди вислухають і дадуть добру пораду.

    Наше підприємство має свої філії по всій Івано-Франківській області, а також і у самому обласному центрі – місті Івано-Франківськ. Ми займаємось проектуванням, виготовленням та монтажем надмогильних пам’ятників з граніту та штучного мармуру, комбінованих пам’ятників (граніт + штучний мармур), а також ексклюзивних пам’ятників індивідуального дизайну.

   Виконуємо роботи з обробки граніту будь-якої складності. Пропонуємо гранітні пам’ятники різноманітних моделей та кольорів за помірними цінами. 

     Ми займаємося виготовленням пам’ятників будь-яких розмірів: одинарні, подвійні, групові. Ми можемо вам запропонувати типові пам’ятники, також виготовимо спеціально для Вас ексклюзивні надгробки за вашим ескізом або створимо щось особливе разом з Вами. Професійні різьбярі по каменю, художники, полірувальники та шліфувальники можуть втілити проект будь-якої складності. Головне, щоб Ви знали, чого хочете.

   Ми допоможемо визначитися з моделлю пам’ятника, стилістикою, габарити (висота, об’єм). Фахівець запропонує на вибір кілька рішень, допоможе вибрати текстуру каменю, який найкраще підійде для обраної моделі і вже після узгодження всіх нюансів ми займемося виготовленням пам’ятника, який максимально задовольнить Ваші побажання. 

2 Responses to Про нас

  1. Інна says:

    Доброго дня, не можу на сайті знайти Ваш тел… Хочу дізнатись ціни на виготовлення і встановлення одинарного пам’ятника в Тисмениці. Звяжіться будь ласка зі мною, мій тел 0508349737, дякую

  2. Славік says:

    Добрий день, номери телефонів знаходяться у розділі “Контакти”.
    Наші телефони : 0673440544 / 0989134098 / 0507138956 / 0506272406.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *