Наші роботи

Наші головні роботи по виготовленню пам’ятників в Івано-Франківську та області

Процес встановлення пам’ятників

Для встановлення надмогильних пам’ятників власного виробництва ми використовуємо лише сучасні матеріали і технології. Армований фундамент відливається і відстоюється на виробництві, що дозволяє повністю перевірити його якість, міцність та відповідність стандартам.

Під фундамент ми заливаємо бетонні опори (сваї). Така схема знайшла широке застосування у будівництві, особливо в умовах слабкого ґрунту. Бетонні опори передають навантаження від фундаменту надмогильного пам’ятника нижнім шарам ґрунту, а також за рахунок бічного тертя поверхні сваї до ущільненого ґрунту.

Прибувши на місце встановлення монтажна бригада проводить розмітку площі, яку охопить фундамент. Потім, по кутах, заливаються бетонні сваї. Якщо місце захоронення, де встановлюється пам’ятник, налічує менше п’яти років виникає необхідність додаткового посилення фундаменту шляхом збільшення площі опори фундаменту, тоді встановлюються додаткові балки, під які також заливаються сваї. Глибина отвору 80 см, що більше ніж глибина промерзання грунту у Івано-Франківській області.

Наступною дією є встановлення армованого фундаменту. Він опирається не тільки на землю, а також на бетонні опори, які запобігають просіданню надмогильного пам’ятника.

Після встановлення фундаменту, закріплюются модульні частини з яких складається пам’ятник. Ми використовуємо сучасні матеріали, які витримують вплив зовнішнього середовища на деталі пам’ятника. Сукупність цих факторів дозволяє давати гарантію 3 роки на встановлення надмогильного пам’ятника і 10 років на руйнування деталей пам’ятника.

Comments are closed.